KONSER

TİYATRO

MER ORERI YERKI

Ünlü isimlerin konser etkinlikleri Luys TV’de sizlerle! Çok kültürlü bir yayın içeriğe sahip olacak olan konserler serisi Luys TV ekranlarında

Bir kültür sanat programı Portreler, Karolin Mamigonyan’ın sunumuyla ekrana geliyor. Ulusal ve uluslararası kültür haberlerinin yanı sıra şehrin kültürel ve sanatsal ajandalarının yer aldığı programda aynı zamanda her hafta sanatın her dalında üreten, yaratan sanatçı konuklarla, onların sanatsal üretim yolculuklarını, kişisel hayatlarına dair içsel disiplinleri gibi birçok unsur Portreler programıyla Luys TV’de.

Sanatın Sahnesi; Televizyon Tiyatrosu”nda, klasik tiyatro sanatının büyüsü, modern televizyon teknolojisiyle bir araya geliyor ve izleyicilere unutulmaz bir sanat deneyimi sunuyor.

Yani Kordomenidis ve Petro Dıvarcı'nın sunumu ve performansıyla Yunan müzik dünyasında iz bırakmış eserler Pame'de ekrana taşınıyor. Yunan müziğine damga vurmuş sanatçıların, bestecilerin, söz yazarlarının eserleri karşı kıyıya selam niteliğindeki Luys TV'nin yepyeni müzik programı Pame, her Cumartesi akşamı Saat:21.00'de.

PAME